Zawiadomienie o LV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego

• Zawiadomienie o LV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego. Zawiadamiam niniejszym, że dnia 14 listopada 2014 r. o godzinie 8.30 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się obrady LV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego. Przewodniczący Rady PowiatuLeszek Szczybyło Porządek obrad LV sesji Rady Powiatu Jarosławskiegow dniu 14 listopada 2014 r. o godz. 8.30Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przedstawienie porządku obrad. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy LIV a LV sesją Rady Powiatu. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2014 rok. (Projekt Nr 1) Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 2) Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr XLVII/419/2014 Rady Powiatu Jarosławskiego z dnia 26 maja 2014 r. w sprawie upoważnienia Zarządu Powiatu Jarosławskiego do zaciągnięcia zobowiązania ponad granicę ustaloną w budżecie powiatu na 2014 rok przez Radę Powiatu. (Projekt Nr 3) Podjęcie uchwały w sprawie Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Jarosławskim na lata 2015 – 2017. (Projekt Nr 4) Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia porozumienia z Gminą Miejską Przemyśl dotyczącego nauczania Religii. (Projekt Nr 5) Interpelacje Radnych. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Powiatu
Leszek Szczybyło

Porządek obrad LV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego
w dniu 14 listopada 2014 r. o godz. 8.30

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy LIV a LV sesją Rady Powiatu.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2014 rok. (Projekt Nr 1)
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 2)
  7. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr XLVII/419/2014 Rady Powiatu Jarosławskiego z dnia 26 maja 2014 r. w sprawie upoważnienia Zarządu Powiatu Jarosławskiego do zaciągnięcia zobowiązania ponad granicę ustaloną w budżecie powiatu na 2014 rok przez Radę Powiatu. (Projekt Nr 3)
  8. Podjęcie uchwały w sprawie Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Jarosławskim na lata 2015 – 2017. (Projekt Nr 4)
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia porozumienia z Gminą Miejską Przemyśl dotyczącego nauczania Religii. (Projekt Nr 5)
  10. Interpelacje Radnych.
  11. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.
  12. Zakończenie obrad.