Uwaga konkurs „ Piękno Powiatu Jarosławskiego”

• Uwaga konkurs „ Piękno Powiatu Jarosławskiego”. Już po raz czwarty Starostwo Powiatowe w Jarosławiu organizuje konkurs fotograficzny pt. „Piękno Powiatu Jarosławskiego”. Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Ideą przewodnią konkursu jest prezentacja piękna i charakterystycznych cech zabytków architektury oraz przyrody naszego powiatu. Zgromadzone prace będą propagowane w wydawnictwach i materiałach promocyjno-reklamowych realizowanych przez organizatorów. Szczegółowy regulamin konkursu załączony został poniżej. Do zdjęć należy dołączyć kartę zgłoszeniową dostępną na stronie. Termin składania pac upływa 1 grudnia 2010 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 8 grudnia 2010 roku w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu ( II piętro).Prace należy składać osobiście lub przesłać pocztą na adres: Wydział Promocji, Rozwoju i Współpracy MiędzynarodowejStarostwa Powiatowego w Jarosławiu ( II piętro, pok. 121),ul. Jana Pawła II, 37-500 Jarosław.

Prace należy składać osobiście lub przesłać pocztą na adres:

Wydział Promocji, Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej
Starostwa Powiatowego w Jarosławiu ( II piętro, pok. 121),
ul. Jana Pawła II, 37-500 Jarosław.

Załączniki do pobrania

Szczegółowy regulamin konkursuplik w formacie .PDF (824 Pobrań)
Wzór karty zgłoszeniaplik w formacie .PDF (748 Pobrań)