Koncert Kolęd i Spotkanie Noworoczne w Jarosławskim Opactwie

• Koncert Kolęd i Spotkanie Noworoczne w Jarosławskim Opactwie. W niedzielę 25 stycznia Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu organizuje galę dla swoich Przyjaciół i Dobrodziejów oraz, pod patronatem Starosty Jarosławskiego i Burmistrza Miasta Jarosławia, noworoczne spotkanie dla przedsiębiorców i pracodawców Ziemi Jarosławskiej. Na program złoża się występy Chóru Chłopięco-Męskiego Katedry Rzeszowskiej (zarówno przed, podczas, jak i po Mszy Świętej o godz. 10.00 i o godz. 11.30 w kościele św. Mikołaja w Jarosławskim Opactwie przy ul. Benedyktyńskiej 5) oraz noworoczne spotkanie przy opłatku ok. 13.00 w kuluarach Opactwa. Zaproszeni są wszyscy, którzy czują się przyjaciółmi czy też dobrodziejami Opactwa, a ponadto wszyscy ludzie przedsiębiorczy, którzy tworzą nawet jednoosobowe firmy lub odpowiadają za zatrudnianie osób trzecich. Chcemy z nową nadzieją podejmować wyzwania 2015 roku i prosić na najbliższe miesiące o Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców Ziemi Jarosławskiej.