Zawiadomienie o IV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego

• Zawiadomienie o IV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego. Zawiadamiam niniejszym, że dnia 27 stycznia 2015 r. o godz. 10.00  w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się obrady IV sesji  Rady Powiatu Jarosławskiego. Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Piskorz Porządek obradOtwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przedstawienie porządku obrad. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy III a IV sesją Rady Powiatu. Przyjęcie Sprawozdania Starosty Jarosławskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku działającej przy Staroście Jarosławskim za 2014 rok. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia przedmiotu działania oraz składów ilościowych i osobowych Komisji Stałych Rady. (Projekt Nr 1) Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2015 rok. (Projekt Nr 2 ) (Autopoprawka do projektu uchwały Nr IV.2) Interpelacje Radnych. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Powiatu
Zbigniew Piskorz

Porządek obrad

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy III a IV sesją Rady Powiatu.
  5. Przyjęcie Sprawozdania Starosty Jarosławskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku działającej przy Staroście Jarosławskim za 2014 rok.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia przedmiotu działania oraz składów ilościowych i osobowych Komisji Stałych Rady. (Projekt Nr 1)
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2015 rok. (Projekt Nr 2 ) (Autopoprawka do projektu uchwały Nr IV.2)
  8. Interpelacje Radnych.
  9. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.
  10. Zakończenie obrad.