Kiełbasa z Widnej – dobra, bo Podkarpacka

• Kiełbasa z Widnej – dobra, bo Podkarpacka. W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie 19 stycznia wręczono certyfikaty „Smaczne bo Podkarpackie 2014”. Jednym z laureatów konkursu został Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Szarek”, producent wyróżnionej „Kiełbasy z Widnej”. Program Certyfikujący Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego, organizowany przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie, ma promować produkty, które łączą wysoką jakość z unikalnymi walorami, dzięki którym mogą być wizytówka naszego regionu. Laureaci przez rok mogą posługiwać się znakiem „Smaczne bo Podkarpackie”, który dla producentów jest wyróżnieniem, a dla konsumentów informacją, że opatrzony nim produkt spełnia kryteria najwyższej jakości.