Zobacz nas na facebooku!

• Zobacz nas na facebooku!. Zapraszamy do polubienia odnowionej strony Powiatu Jarosławskiego na facebooku. Obecność na tym portalu społecznościowym pozwoli rozszerzyć metody dotarcia z informacją o tym co ważne, ciekawe i zajmujące w naszym powiecie. Ze strony można korzystać jeśli ktoś ma swoje konto fb (koniecznie polub nas!), przez przekierowanie ze strony internetowej Starostwa Powiatowego (klikając w charakterystyczny znaczek) lub wpisując adres www.facebook.com/powiatjaroslawski. Odświeżona strona nie będzie dosłownie powielać tego, co jest umieszczane na oficjalnej stronie Starostwa. Jej autorzy starać się będą uzupełniać profil o różnorodne, ciekawe, empatyczne informacje, galerie zdjęć, propozycje osób korzystających z tego kanału informacji. Ich wspólnym mianownikiem będzie – Ziemia Jarosławska. Może się zdarzyć, że będzie to najszybsze źródło dowiedzenia się czegoś ciekawego… Zapraszamy do Powiatu Jarosławskiego w wirtualnym świecie!