Obradowało XVIII Zgromadzenie Ogólne ZPP

• Obradowało XVIII Zgromadzenie Ogólne ZPP. W Ossie (woj. łódzkie) 5 lutego spotkali się samorządowcy, przybyli na  XVIII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich. Powiat Jarosławski reprezentował Starosta Tadeusz Chrzan. W trakcie spotkania delegaci wysłuchali sprawozdania z działalności ZPP w roku ubiegłym oraz wybrali Zarząd i Komisję Rewizyjną Związku. Nowym Prezesem został Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn, który pełni tę funkcję ponownie – poprzednio piastował ją w latach 2003 – 2007.