V sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

• V sesja Rady Powiatu Jarosławskiego. Zawiadamiam niniejszym, że dnia 27 lutego 2015 r. o godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się obrady V sesji Rady Powiatu Jarosławskiego. Przewodniczący Rady PowiatuZbigniew Piskorz Porządek obrad V sesji Rady Powiatu Jarosławskiego w dniu 27 lutego 2015 r. (godz. 13.00)Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przedstawienie porządku obrad. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy IV a V sesją Rady Powiatu. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2015 rok. (Projekt Nr 1) Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 2) Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym przez Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu kolejnej umowy najmu części powierzchni korytarza przy Oddziale Dziecięcym, na okres 1 roku. (Projekt Nr  3) Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań samorządu powiatowego z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej, na które przeznacza się środki finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2015 roku. (Projekt Nr 4) Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstępowania od ustalania opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej. (Projekt Nr 5 ) Zapoznanie się ze sprawozdaniem rocznym z działalności Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu na terenie powiatu jarosławskiego za 2014 rok.(Spawozdanie) Interpelacje Radnych. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Powiatu
Zbigniew Piskorz

Porządek obrad V sesji Rady Powiatu Jarosławskiego
w dniu 27 lutego 2015 r. (godz. 13.00)

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy IV a V sesją Rady Powiatu.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2015 rok. (Projekt Nr 1)
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 2)
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym przez Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu kolejnej umowy najmu części powierzchni korytarza przy Oddziale Dziecięcym, na okres 1 roku. (Projekt Nr  3)
  8. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań samorządu powiatowego z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej, na które przeznacza się środki finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2015 roku. (Projekt Nr 4)
  9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstępowania od ustalania opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej. (Projekt Nr 5 )
  10. Zapoznanie się ze sprawozdaniem rocznym z działalności Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu na terenie powiatu jarosławskiego za 2014 rok.(Spawozdanie)
  11. Interpelacje Radnych.
  12. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.
  13. Zakończenie obrad.