Dar serca na Wielkanoc

• Dar serca na Wielkanoc. Dzisiaj rusza charytatywna akcja „Dzieci Dzieciom Wielkanocny Dar Serca". Potrwa do końca tygodnia, czyli 20 marca. Jest ona organizowana już po raz dwunasty. Co roku bierze w niej udział większość placówek oświatowych z Jarosławia. Wśród patronów honorowych akcji jest także Starosta Jarosławski, Tadeusz Chrzan. Organizatorem „Dzieci Dzieciom Wielkanocny Dar Serca" jest Publiczne Gimnazjum nr 2 im. ks. St. Konarskiego w Jarosławiu. W tym roku głównym celem jest zbiórka żywności trwałej i przyborów szkolnych. Trafią one do najbardziej potrzebujących uczniów i przedszkolaków z naszego miasta. Koordynatorem akcji jest pani Małgorzata Marcinko z PG nr 2. Jeśli zechcą Państwo wspomóc akcję, z góry dziękujemy!