Podkarpacka Nagroda Samorządowa

• Podkarpacka Nagroda Samorządowa. Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie" oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie zapraszają do udziału w XV edycji konkursu - plebiscytu Podkarpacka Nagroda Samorządowa. W dwóch kategoriach, czyli „Najpopularniejszy Wójt, Burmistrz, Prezydent i Starosta Podkarpacia 2015" oraz „Ranking stron internetowych" decydujący głos mają Państwo. Zachęcamy do oddawania głosów na stronę internetową naszego powiatu i Starostę Jarosławskiego. Wśród nagród dla laureatów jest możliwość skorzystania z darmowej promocji Ziemi Jarosławskiej! Szczegóły głosowania na najpopularniejszego samorządowca znajdą Państwo TUTAJ Głosowanie już trwa, zakończy się 21 maja. Swój głos na stronę internetową można zaś oddać na stronie TUTAJ - kategoria Powiat. Bieżąca edycja konkursu, nad którą honorowy patronat sprawuje Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl i Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz -Śmigielska przebiega pod hasłem „NASZA GMINA/NASZE MIASTO, NASZ POWIAT NA POCZĄTKU NOWEJ KADENCJI". Celem tej edycji jest pokazanie, oraz udokumentowanie aktywności miast i gmin Podkarpacia w ich 25-letnim okresie oraz planu działań na I rok nowej kadencji. Najpopularniejszym samorządowcom, liderom samorządności, nominowanym do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej i jej laureatom oraz laureatom konkursu internetowego na najlepszą samorządową stronę www, organizatorzy gwarantują publikacje promocyjne na łamach tygodnika „Samorządne Podkarpacie", stronach internetowych organizatorów oraz w TVP Rzeszów i Radiu Rzeszów, które sprawują patronat medialny. Piętnasta edycja Podkarpackiej Nagrody Samorządowej swój finał będzie mieć w 25. rocznicę funkcjonowania samorządu terytorialnego w Polsce na poziomie gmin i miast.