Zapraszamy na IX Powiatowe Targi Edukacyjne!

• Zapraszamy na IX Powiatowe Targi Edukacyjne!. W piątek, 20 marca 2015 r. w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu przy ul. Sikorskiego, w godzinach 9.00 – 13.00 odbędą się „IX Powiatowe Targi Edukacyjne” organizowane przez Starostę Jarosławskiego oraz Burmistrza Miasta Jarosławia. W czasie targów wszystkie jarosławskie szkoły ponadgimnazjalne i placówki oświatowe będą prezentować na swoich stoiskach ofertę edukacyjną, przygotowaną na nowy rok szkolny 2015/2016. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów III klas gimnazjalnych wraz z nauczycielami i rodzicami.