• 1% - Borys Szyc i Sonia Bohosiewicz zagrali dla dzieci z Domu Dziecka w Jarosławiu!. Przypominamy, że w rozliczeniach PIT mogą Państwo przekazać 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się zatem z prośbą o pomoc w dokończeniu budowy nowej siedziby Domu Dziecka w Radymnie. W zbieranie funduszy zaangażowali się m.in. znani polscy aktorzy. Film z ich udziałem możesz zobaczyć TUTAJ My również możemy pomóc! W związku z planami zapewnienia dzieciom z Domu Dziecka, prowadzonemu przez Powiat Jarosławski godnych warunków, podjęto działania, mające na celu wybudowanie nowej siedziby tej placówki. To ambitne zadanie Powiat prowadzi wspólnie z Naszą Fundacją z Warszawy, z którą została podpisana stosowna umowa. Warunki w Domu Dziecka, zlokalizowanym w centrum Jarosławia - obok ruchliwej drogi i stacji kolejowej, niestety nie spełniają oczekiwań stawianych przed takimi placówkami. Dla przykładu z jednej łazienki korzysta od 5 do 8 wychowanków. Brak także miejsca na boisko, plac zabaw czy zwyczajny zakątek do wypoczynku. Nowy budynek Domu Dziecka jest już zadaszony, ma okna, wewnętrzne tynki i instalacje. Aby jednak – co jest marzeniem zarówno dzieci, jak i fundatorów – można było w nim spędzić najbliższe Boże Narodzenie, potrzebne jest jeszcze wiele pracy i pieniędzy. Wszyscy możemy pomóc spełnić dziecięce marzenia i dać wychowankom domu dziecka niezapomniany choinkowy prezent – nowy dom. Jak to zrobić? „Nasza Fundacja" to organizacja pożytku publicznego, na rzecz której można przekazać 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu PIT wpisać numer KRS fundacji - 0000306030. „Naszą Fundację" w kampanii społecznej wsparli Sonia Bohosiewicz i Borys Szyc – przypominamy, że film z ich udziałem można zobaczyć TUTAJ lub na stronie http://www.naszafundacja.pl/ , gdzie znajdują również informacje o samej fundacji, budowie domu dziecka i galeria fotografii.