Dar serca na Wielkanoc

• Dar serca na Wielkanoc. Zakończyła się charytatywna akcja „Dzieci Dzieciom Wielkanocny Dar Serca". Dzięki dużemu zaangażowaniu organizatorów i darczyńców, udało się zebrać 875,2 kg produktów spożywczych, przyborów szkolnych i środków czystości. Przypomnijmy, że akcja została zorganizowana już po raz dwunasty. Jak co roku wzięła w niej udział większość placówek oświatowych z Jarosławia. Wśród patronów honorowych był Starosta Jarosławski, Tadeusz Chrzan. Organizatorem „Dzieci Dzieciom Wielkanocny Dar Serca" było Publiczne Gimnazjum nr 2 im. ks. St. Konarskiego w Jarosławiu. Zebrane dary trafią do najbardziej potrzebujących uczniów i przedszkolaków z naszego miasta poprzez pośrednictwo organizacji i jarosławskich świetlic środowiskowych: • Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara w Jarosławiu,• Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga" w Jarosławiu,• Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Jarosławiu,• Stowarzyszenie Kulturalno–Wychowawcze im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu,• Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Jarosławiu.

• Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga" w Jarosławiu,
• Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Jarosławiu,
• Stowarzyszenie Kulturalno–Wychowawcze im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu,
• Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Jarosławiu.