Świąteczne wsparcie

• Świąteczne wsparcie. Dzięki hojności darczyńców, wśród których byli samorządowcy, firmy i instytucje,  przygotowano paczki wielkanocne dla najbardziej potrzebujących z terenu powiatu. Ciężar organizacyjny akcji wzięło na siebie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu. Wśród sponsorów byli radni Powiatu Jarosławskiego, Fundacja Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. H. i T. Zielińskich, Caritas o/Przemyśl, jarosławski oddział Zakładów Mięsnych „Sokołów” S.A., firma Tech-Projekt Sławomira Brzozy oraz Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Szarek”. Dzięki ich wsparciu przygotowano świąteczne paczki żywnościowe, które w Wielki Czwartek, 2 kwietnia, trafiły do 46 rodzin z Powiatu Jarosławskiego. Pomoc otrzymały rodziny wielodzietne, zastępcze, rodziny, których członkami są osoby niepełnosprawne oraz wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych.