Konkurs na logo powiatu

• Konkurs na logo powiatu. Zakończył się pierwszy etap konkursu na logo Powiatu Jarosławskiego. Ogłoszenie wyników nastąpi po obradach komisji konkursowej, które odbędą się na początku listopada. Zmagania organizowane są pod patronatem Starosty Jarosławskiego Tadeusza Chrzana.Na konkurs wpłynęło 45 prac. Należy jednak powiedzieć, że część z nich przedstawiona została w kilku różnych wariantach (np. kolorystycznych czy z hasłem lub bez niego). Dlatego ostatecznie można mówić o blisko 60 propozycjach logotypu Powiatu Jarosławskiego. Są one wykonane w różnorodnych technikach, przez całą gamę artystów – od uczniów, po profesjonalne studia reklamy. Co ciekawe, propozycje logo zostały wysłane także z Koszalina i Stalowej Woli. Przypomnijmy, że w przypadku, gdy któraś z prac spełni oczekiwania przed nią stawiane, zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową w wysokości 1000 zł.