Pamięć o generale

  • Wydrukuj
  • Email
  • Pamięć o generale. 29 października, na cmentarzu w Pruchniku przedstawiciele policji, władz województwa, samorządowycy oraz najbliżsi oddali hołd zmarłemu generałowi Markowi Papale.Szef polskiej policji zginął 25 czerwca 1998 roku. Na znak pamięci, każdego roku, w przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych, kwiaty na jego grobie składają policjanci.W imieniu komendanta głównego policji wieńce na grobie złożyli podkarpacki komendant wojewódzki nadinsp. Józef Gdański oraz jego zastępca insp. Kazimierz Mruk. Obecne było również kierownictwo komendy powiatowej w Jarosławiu insp. Janusz Dymek i jego zastępcy - podinsp. Robert Matusz i podinsp. Wacław Cząstka. Modlitwie za duszę zmarłego przewodniczył ksiądz Bogusław Przeklasa - duszpasterz podkarpackich policjantów.info. na podstawie Super Nowości - wydanie internetowe - 29.10.2010
29 października, na cmentarzu w Pruchniku przedstawiciele policji, władz województwa, samorządowycy oraz najbliżsi oddali hołd zmarłemu generałowi Markowi Papale.

Szef polskiej policji zginął 25 czerwca 1998 roku. Na znak pamięci, każdego roku, w przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych, kwiaty na jego grobie składają policjanci.

W imieniu komendanta głównego policji wieńce na grobie złożyli podkarpacki komendant wojewódzki nadinsp. Józef Gdański oraz jego zastępca insp. Kazimierz Mruk. Obecne było również kierownictwo komendy powiatowej w Jarosławiu insp. Janusz Dymek i jego zastępcy - podinsp. Robert Matusz i podinsp. Wacław Cząstka. Modlitwie za duszę zmarłego przewodniczył ksiądz Bogusław Przeklasa - duszpasterz podkarpackich policjantów.

info. na podstawie Super Nowości - wydanie internetowe - 29.10.2010