Zapraszamy na jarosławski Wieczór Koszykówki

• Zapraszamy na jarosławski Wieczór Koszykówki. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym powiecie! Starosta Jarosławski, Tadeusz Chrzan zaprasza na charytatywny mecz koszykówki, organizowany z okazji Dnia Dziecka, wspólnie z Klubem Uczelnianym AZS PWSTE Jarosław. Zmierzą się w nim drużyna AZS i gwiazdy jarosławskiej koszykówki z dawnych lat. Zebrane w czasie wydarzenia pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby Domu Dziecka w Jarosławiu. Stanisław Gierczak przy linii, a wśród gwiazd m.in. Mikołajko, Kovalenko, Szczotka, Fortuna... Naprzeciw młodzi zawodnicy AZS, którzy marzą o powrocie wielkiej koszykówki do Jarosławia. W programie oprócz samego meczu także konkursy "trójek" i "slam dunk" oraz pokazy artystyczne. Przeprowadzona zostanie także licytacja z której dochód wraz z cegiełkami za wejście (5 zł) zostaną przeznaczone na rzecz wychowanków Domu Dziecka w Jarosławiu. W imieniu Starosty Jarosławskiego oraz organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy! 30 maja, sobota, godz. 18.00, hala MOSiR w Jarosławiu. Szczegóły na facebooku.