Pomoc finansowa dla Twojego pomysłu

• Pomoc finansowa dla Twojego pomysłu. Po raz kolejny prezentujemy możliwości skorzystania z pieniędzy na rzecz swojej szkoły, stowarzyszenia, organizacji, instytucji... Warto przeczytać uważnie jeśli macie jakiś pomysł, a brak środków. Szczegóły znajdziesz TUTAJ Jak piszą autorzy Eurokursora "W tym miesiącu upływają terminy składania wniosków do programu Bezpiecznie Tu i Tam oraz do programu... Bezpiecznie TU i TAM. To nie pomyłka: pierwszy z nich to wsparcie Fundacji Orange dla oddolnych inicjatyw dotyczących edukacji w sieci, drugi – granty PSG na projekty poprawiające bezpieczeństwo społeczności lokalnych. Najmłodszych przedstawicieli tych społeczności wspiera natomiast program To dla mnie ważne Fundacji Aviva. Projekty o wymiarze lokalnym i międzynarodowym jednocześnie, dotyczące dialogu kultur i społeczeństwa obywatelskiego można realizować w ramach grantów Fundacji Anny Lindh. Zapraszamy do lektury! Krajowe Biuro Eurodesk Polska."

Zapraszamy do lektury!
Krajowe Biuro Eurodesk Polska."