• PUP Jarosław - Konferencja „Krajowy Fundusz Szkoleniowy – jak przeszkolić pracownika ze środków Funduszu Pracy”. Konferencja odbędzie się 12 czerwca (piątek) o godz. 10.00 w auli czerwonej Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. Ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu. Na konferencji organizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu przy współudziale Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. Ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu zostaną przedstawione nowe perspektywy dla pracodawców i pracowników związane z uruchomieniem Krajowego Funduszu Szkoleniowego. W ramach konferencji będzie można dowiedzieć się: Jakie działania mogą być sfinansowane w firmie? Kto może ubiegać się o środki z KFS? Jak ubiegać się o dofinansowanie z KFS? Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są drogą e-mailową: pup@jaroslaw.pl - należy podać nazwę firmy oraz nr telefonu. Zgłoszenia można również dokonać telefonicznie pod nr 16-621-21-88 wew. 117. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W ramach konferencji będzie można dowiedzieć się:

Jakie działania mogą być sfinansowane w firmie?

Kto może ubiegać się o środki z KFS?

Jak ubiegać się o dofinansowanie z KFS?

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - należy podać nazwę firmy oraz nr telefonu. Zgłoszenia można również dokonać telefonicznie pod nr 16-621-21-88 wew. 117.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny.