Wirtualna Izba Pamięci

  • Wydrukuj
  • Email
  • Wirtualna Izba Pamięci. Zapraszamy Państwa na niezwykle ciekawy i oryginalny spacer. Jeśli tylko zechcecie wrócić do czasów waszych dziadków, lub nawet pradziadków zajrzyjcie koniecznie do Wirtualnej Izby Pamięci. Została ona stworzona przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju „Młody Mołodycz”. Wirtualna Izba Pamięci jest internetową prezentacją archiwalnych zbiorów, wspomnień i relacji związanych z dziedzictwem kulturowym i historycznym Jarosławskiego Zasania. Dzięki Wirtualnej Izbie Pamięci udało się ocalić od zapomnienia i zniszczenia zagrożone zbiory, unikalne wspomnienia, relacje i historie. Jej mocną stroną są ujmujące, czarno-białe fotografie ukazujące dzień powszedni i świąteczny terenów na wschód od Sanu. www.izbapamieci.org.pl to naprawdę adres wart odwiedzenia. Projekt został dofinansowany ze środków Województwa Podkarpackiego, przy wsparciu Parafii Rzymskokatolickiej pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Mołodyczu.

Zapraszamy Państwa na niezwykle ciekawy i oryginalny spacer. Jeśli tylko zechcecie wrócić do czasów waszych dziadków, lub nawet pradziadków zajrzyjcie koniecznie do Wirtualnej Izby Pamięci. Została ona stworzona przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju „Młody Mołodycz”.

Wirtualna Izba Pamięci jest internetową prezentacją archiwalnych zbiorów, wspomnień i relacji związanych z dziedzictwem kulturowym i historycznym Jarosławskiego Zasania.

Dzięki Wirtualnej Izbie Pamięci udało się ocalić od zapomnienia i zniszczenia zagrożone zbiory, unikalne wspomnienia, relacje i historie. Jej mocną stroną są ujmujące, czarno-białe fotografie ukazujące dzień powszedni i świąteczny terenów na wschód od Sanu. www.izbapamieci.org.pl to naprawdę adres wart odwiedzenia.

 

Projekt został dofinansowany ze środków Województwa Podkarpackiego, przy wsparciu Parafii Rzymskokatolickiej pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Mołodyczu.