Informacja dla pracodawców

• Informacja dla pracodawców. Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje o możliwości składania wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia Od Organizatora stażu wymaga się minimum trzymiesięcznej gwarancji zatrudnienia bezrobotnego po ukończeniu stażu, w pełnym wymiarze czasu pracy. Zainteresowani tą formą wsparcia szczegółowe informacje uzyskać mogą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu, pok. 101, tel. 16 621 21 88 wew. 117 lub 139.