Masz pomysł na biznes? Przyjdź do PUP!

• Masz pomysł na biznes? Przyjdź do PUP!. Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu prowadzi nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej. Wniosek o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej  mogą składać osoby bezrobotne,  zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie  Pracy  w Jarosławiu (zakwalifikowane do  II profilu pomocy), które  spełnią  co najmniej  jedną  z niżej wymienionych przesłanek: osoby  bezrobotne do 25 roku życia, osoby bezrobotne długotrwale, osoby bezrobotne  powyżej 50 roku życia, osoby bezrobotne korzystające ze świadczeń pomocy społecznej, osoby bezrobotne posiadające co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia, osoby bezrobotne niepełnosprawne.    Maksymalna wysokość jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej wynosi 20 000 zł. Szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronie www.pup.jaroslaw.pl, można je również uzyskać bezpośrednio w PUP: pok. 101 tel. 16 621 21 88 wew. 117 i 139.