Dożynki Powiatowe 2015

• Dożynki Powiatowe 2015. Starosta Jarosławski i Burmistrz Pruchnika zapraszają na Dożynki Powiatowe, które w tym roku odbędą się 6 września na stadionie sportowym w Pruchniku. Święto plonów rozpocznie się od Mszy św. pod przewodnictwem ks. bp. Adama Szala, która zostanie odprawiona o godz. 14.00 w kościele pw. Św. Mikołaja Biskupa w Pruchniku. Z kościoła barwny dożynkowy korowód przemaszeruje na stadion, gdzie przewidziano występy artystyczne, przegląd wieńców dożynkowych oraz dodatkowe atrakcje, m.in. Jarmark Produktów i Potraw Ziemi Jarosławskiej, kiermasz różności, warsztaty rękodzieła artystycznego, pokazy paralotniarskie, gry i zabawy dla publiczności w każdym wieku. Do zobaczenia 6 września w Pruchniku!

Do zobaczenia 6 września w Pruchniku!

{gallery}2015_08_20_dozynki{/gallery}