XLIX sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

• XLIX sesja Rady Powiatu Jarosławskiego. Zawiadamiam niniejszym, że dnia 10 listopada 2010 r. o godzinie 11 30  w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się uroczyste obrady XLIX sesji Rady Powiatu Jarosławskiego. Informuję jednocześnie, że będzie to już ostatnia sesja podsumowująca działalność Rady Powiatu Jarosławskiego w kadencji 2006 – 2010. Przewodniczący Rady PowiatuSTANISŁAW KŁOPOTProgram XLIX sesji Rady Powiatu Jarosławskiego w dniu 10 listopada 2010 r. I. Robocza część obrad. Sala Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu ul. Jana Pawła II 17, II piętro – godz. 1130 1.    Otwarcie sesji. 2.    Stwierdzenie prawomocności obrad. 3.    Przedstawienie porządku obrad. 4.    Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XLVIII, a XLIX sesją Rady Powiatu. 5.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Jarosławskiego oraz zapewnienia całodobowego dostępu do aptek w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy w 2010 roku. (1) 6.    Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków w budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2010 rok. (2) 7.    Interpelacje Radnych. 8.    Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. 9.    Zakończenie roboczej części obrad. II.  Msza Święta. Klasztor OO Reformatów ul. Jana Pawła II Jarosław – godz. 12 30 III. Uroczysta część obrad podsumowująca kadencję 2006 – 2010. Sala Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu ul. Jana Pawła II 17, II piętro  po zakończeniu Mszy Świętej 1.    Otwarcie obrad. 2.    Powitanie zaproszonych gości. 3.    Sprawozdanie z funkcjonowania Rady Powiatu Jarosławskiego III kadencji 2006 – 2010. 4.    Wystąpienia okolicznościowe. 5.    Zamknięcie XLIX sesji Rady Powiatu Jarosławskiego kończącej kadencję 2006 – 2010.I.                   Robocza część obrad. Sala Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu ul. Jana Pawła II 17, II piętro – godz. 1130 1.      Otwarcie sesji. 2.      Stwierdzenie prawomocności obrad. 3.      Przedstawienie porządku obrad. 4.      Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XLVIII, a XLIX sesją Rady Powiatu. 5.      Podjęcie uchwały w sprawie zmiany rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Jarosławskiego oraz zapewnienia całodobowego dostępu do aptek w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy w 2010 roku. (1) 6.      Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków w budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2010 rok. (2) 7.      Interpelacje Radnych. 8.      Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. 9.      Zakończenie roboczej części obrad. II.               Msza Święta. Klasztor OO Reformatów ul. Jana Pawła II Jarosław – godz. 12 30 III.           Uroczysta część obrad podsumowująca kadencję 2006 – 2010. Sala Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu ul. Jana Pawła II 17, II piętro  po zakończeniu Mszy Świętej 1.      Otwarcie obrad. 2.      Powitanie zaproszonych gości. 3.      Sprawozdanie z funkcjonowania Rady Powiatu Jarosławskiego III kadencji 2006 – 2010. 4.      Wystąpienia okolicznościowe. 5.      Zamknięcie XLIX sesji Rady Powiatu Jarosławskiego kończącej kadencję 2006 – 2010.

Przewodniczący Rady Powiatu
STANISŁAW KŁOPOT

Program XLIX sesji Rady Powiatu Jarosławskiego
w dniu 10 listopada 2010 r.

I. Robocza część obrad.

ul. Jana Pawła II 17, II piętro – godz. 1130

1.    Otwarcie sesji.

2.    Stwierdzenie prawomocności obrad.

3.    Przedstawienie porządku obrad.

w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy w 2010 roku. (1)

7.    Interpelacje Radnych.

8.    Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.

9.    Zakończenie roboczej części obrad.

II.  Msza Święta.

Klasztor OO Reformatów ul. Jana Pawła II Jarosław – godz. 12 30

III. Uroczysta część obrad podsumowująca kadencję 2006 – 2010.

ul. Jana Pawła II 17, II piętro  po zakończeniu Mszy Świętej

1.    Otwarcie obrad.

2.    Powitanie zaproszonych gości.

4.    Wystąpienia okolicznościowe.

I.                   Robocza część obrad.

ul. Jana Pawła II 17, II piętro – godz. 1130

1.      Otwarcie sesji.

2.      Stwierdzenie prawomocności obrad.

3.      Przedstawienie porządku obrad.

w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy w 2010 roku. (1)

7.      Interpelacje Radnych.

8.      Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.

9.      Zakończenie roboczej części obrad.

II.               Msza Święta.

Klasztor OO Reformatów ul. Jana Pawła II Jarosław – godz. 12 30

III.           Uroczysta część obrad podsumowująca kadencję 2006 – 2010.

ul. Jana Pawła II 17, II piętro  po zakończeniu Mszy Świętej

1.      Otwarcie obrad.

2.      Powitanie zaproszonych gości.

4.      Wystąpienia okolicznościowe.