Biegam, bo lubię… lasy!

• Biegam, bo lubię… lasy!. Wszystkich miłośników biegania i przyrody Nadleśnictwo Jarosław zaprasza 14 listopada do Czerniawki na biegi w ramach akcji BiegamBoLubięLASY. Organizatorzy proponują dwie oznakowane trasy – sześcio- i dwunastokilometrową, przebiegające zamkniętymi dla ruchu pojazdów, leśnymi drogami. Udział w biegach można zgłaszać do piątku, 6 listopada, przez stronę timekeeper.pl, na której znajduje się też regulamin oraz szczegółowe informacje. Organizatorami biegu są: Nadleśnictwo Jarosław, Wójt Gminy Laszki, Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół" oraz Klub Sportowy Hetman Laszki.

{gallery}2015_10_04_biegam{/gallery}