Matura… i co dalej?

• Matura… i co dalej?. Wszystkich przyszłych maturzystów, szukających odpowiedzi na to pytanie zapraszamy w piątek, 20 listopada, na Podkarpackie Spotkania Edukacyjne do Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu. Od 9.00 do 13.00 będzie można zapoznać się z ofertą uczelni wyższych z całej Polski, porozmawiać z ich pracownikami i studentami o kierunkach, stypendiach, zakwaterowaniu i wszystkim, co interesuje kandydatów na studia. Podkarpackie Spotkania Edukacyjne, organizowane przez firmę TETRIX objął patronatem honorowym Starosta Jarosławski.