Zgłoś się na Jarmark Bożonarodzeniowy!

• Zgłoś się na Jarmark Bożonarodzeniowy!. Coraz bliżej święta Bożego Narodzenia, czas radości i spotkań przy rodzinnym stole, zastawionym na tę okazję wyjątkowymi specjałami, przy nastrojowo oświetlonym wigilijnym drzewku… Ale żeby móc w pełni cieszyć się ich magiczną atmosferą, trzeba wielu przygotowań. Bo prezenty powinny cieszyć obdarowanych, a przy tym nie zrujnować ofiarodawcy. Bo trzeba czasu, by zrobić 12 tradycyjnych potraw, a i tak nie zawsze uda się zdążyć ze wszystkimi. Bo niekiedy nie ma skąd wziąć sianka pod obrus, a bez niego to już nie to… No i trzeba wybrać najpiękniejsze drzewko, a do niego równie piękne bombki, łańcuchy, światełka… A gwiazda betlejemska, stroik, świece? Z pomocą wszystkim przedświątecznie zabieganym postanowili w tym roku przyjść Starosta Jarosławski Tadeusz Chrzan i Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch, organizując na Rynku Jarmark Bożonarodzeniowy. Jego ideą jest zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich wyrobów i akcesoriów związanych z okresem Bożego Narodzenia, by wygodniej było kupującym i sprzedającym. Podczas Jarmarku świąteczną atmosferę zapewnią występy artystyczne. Wszystkich zainteresowanych wystawieniem swoich świątecznych produktów zapraszamy do kontaktu z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu (tel. 530 195 168). Udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym ma charakter otwarty. Mogą w nim uczestniczyć osoby indywidualne, firmy, instytucje publiczne, a także organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, które prześlą formularz zgłoszeniowy do 11 grudnia 2015 roku na adres: Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Rynek 5, 37-500 Jarosław, Uczestnictwo w Jarmarku Bożonarodzeniowym ma charakter bezpłatny. Wystawcy nie ponoszą kosztów związanych z zajęciem pasa drogowego ani innych dodatkowych koszów związanych z udziałem w wydarzeniu, z wyłączeniem ewentualnych kosztów przyłączenia mediów (energia elektryczna, woda). Regulamin jarmarku i karta zgłoszenia poniżej.

Regulamin jarmarku i karta zgłoszenia poniżej.

{gallery}2015_11_30_jarmark{/gallery}

Załączniki do pobrania

Regulamin_2.pdfplik w formacie .PDF (351 Pobrań)
Karta_zgYoszenia.pdfplik w formacie .PDF (344 Pobrań)