Najlepsi uczniowie powiatowych szkół

• Najlepsi uczniowie powiatowych szkół. Trzy dni trwało wręczanie stypendiów motywacyjnych, przyznanych przez Zarząd Powiatu Jarosławskiego uczniom z najlepszymi wynikami w nauce i wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami. We wtorek, 8 grudnia, część wyróżnionych otrzymała je z rąk Starosty Jarosławskiego Tadeusza Chrzana i naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Lucyny Paulo. Odbywająca się w Szkole Muzycznej uroczystość była połączona ze świętem patronki Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, Marii Dąbrowskiej, podczas którego odbyło się także pasowanie uczniów klas policyjnych. Pozostali uczniowie odebrali stypendia 9 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika oraz 10 grudnia w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego. Pełną listę uczniów, którzy otrzymali stypendia motywacyjne można znaleźć TUTAJ. Gratulujemy wszystkim stypendystom i ich rodzicom!

Gratulujemy wszystkim stypendystom i ich rodzicom!

{gallery}2015_12_11_stypendia{/gallery}