Ogłoszenie o konkursie - dyrektor Centrum Opieki Medycznej

• Ogłoszenie o konkursie - dyrektor Centrum Opieki Medycznej. Zarząd Powiatu Jarosławskiego ogłasza konkurs na stanowiskoDyrektora Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, ul. 3 Maja 70, 37-500 JarosławWymagane kwalifikacje kandydata:określone w art. 46 ust. 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej (t.j.Dz.U.2015, poz. 618 z późn. zm.), niekaralność zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, znajomość zagadnień dotyczących działalności podmiotów leczniczych oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa, wiedza i doświadczenie w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania, w tym pozyskiwania środków finansowych z programów Unii Europejskiej, dobry stan zdrowia.Wymagane dokumenty:podanie o przyjęcie na stanowisko dyrektora wraz z podaniem adresu e-mail kandydata, kwestionariusz osobowy z opisanym przebiegiem pracy zawodowej, dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania stanowiska objętego konkursem, inne dokumenty, w szczególności potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata, pisemna koncepcja zarządzania i rozwoju Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu (maksymalnie 5 stron formatu A4, czcionka Times New Roman rozmiar 12, interlinia 1,15), oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, zaświadczenie o niekaralności (oryginał) z Krajowego Rejestru Sądowego wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert, oświadczenie kandydata, że nie był karany zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy na stanowisku objętym konkursem, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania konkursowego na dane stanowisko, oświadczenie o zachowaniu w tajemnicy informacji uzyskanych w związku z uczestnictwem w konkursie.Wszystkie złożone dokumenty muszą być oryginałami, za wyjątkiem wymienionych w ppkt 3 i 4, których kserokopie muszą być potwierdzone „za zgodność z oryginałem” (oryginały do wglądu Komisji Konkursowej).Miejsce i termin złożenia ofert: Wymagane dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie, w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Jarosławiu (parter, pokój Nr 1), w godzinach pracy Urzędu lub pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Jarosławiu (decyduje data wpływu do Urzędu) w terminie do dnia 25 stycznia 2016r. Na kopercie kandydat umieszcza swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego wraz z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Dyrektora Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, ul. 3 Maja 70, 37-500 Jarosław”.Udostępnianie materiałów informacyjnych: Regulamin przeprowadzenia konkursu jest dostępny na stronie: www.jaroslaw.samorzady.pl. Materiały informacyjne o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym podmiotu leczniczego udostępnia upoważniona przez Zarząd Powiatu Jarosławskiego Pani Irena Stysiał - Główny księgowy w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, w budynku dyrekcji Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu przy ul. 3 Maja 70, w każdą środę w godzinach od 12.00 do 14.00.Przewidywany termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur nastąpi do 30 dni od daty zakończenia przyjmowania dokumentów.
Zarząd Powiatu Jarosławskiego
ogłasza konkurs na stanowisko
Dyrektora Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, ul. 3 Maja 70, 37-500 Jarosław

1. Wymagane kwalifikacje kandydata:
      1. określone w art. 46 ust. 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej (t.j.Dz.U.2015, poz. 618 z późn. zm.),
      2. niekaralność zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi,
      3. znajomość zagadnień dotyczących działalności podmiotów leczniczych oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa,
      4. wiedza i doświadczenie w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania, w tym pozyskiwania środków finansowych z programów Unii Europejskiej,
      5. dobry stan zdrowia.
  2. Wymagane dokumenty:
      1. podanie o przyjęcie na stanowisko dyrektora wraz z podaniem adresu e-mail kandydata,
      2. kwestionariusz osobowy z opisanym przebiegiem pracy zawodowej,
      3. dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania stanowiska objętego konkursem,
      4. inne dokumenty, w szczególności potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata,
      5. pisemna koncepcja zarządzania i rozwoju Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu (maksymalnie 5 stron formatu A4, czcionka Times New Roman rozmiar 12, interlinia 1,15),
      6. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
      7. zaświadczenie o niekaralności (oryginał) z Krajowego Rejestru Sądowego wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert,
      8. oświadczenie kandydata, że nie był karany zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi,
      9. oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy na stanowisku objętym konkursem,
      10. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania konkursowego na dane stanowisko,
      11. oświadczenie o zachowaniu w tajemnicy informacji uzyskanych w związku z uczestnictwem w konkursie.
  1. Miejsce i termin złożenia ofert:
  1. Udostępnianie materiałów informacyjnych:
  1. Przewidywany termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur nastąpi do 30 dni od daty zakończenia przyjmowania dokumentów.

Załączniki do pobrania

Regulamin_przeprowadzenia_konkursu_183_1.pdfplik w formacie .PDF (375 Pobrań)