Przedświąteczna pomoc

• Przedświąteczna pomoc. Na dwa dni przed Wigilią, 22 grudnia, świąteczne paczki trafiły do podopiecznych ks. Marka Niedźwieckiego z parafii pw. Św. Piotra i Pawła w Jaworowie. W role Mikołajów, którzy dostarczyli prezenty sponsorowane przez radnych Powiatu Jarosławskiego i Miasta Jarosławia oraz firmy „SAN Pajda” i Zakłady Mięsne „Sokołów”, wcielili się przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Piskorz oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Mieczysław Kraus. Saniami był samochód wypożyczony dzięki uprzejmości Domu Pomocy Społecznej w Sośnicy. 23 grudnia przedświąteczne wsparcie trafiło zaś do rodzin wielodzietnych, z dziećmi niepełnosprawnymi oraz niektórych rodzin zastępczych. Inicjatorem pomocy było PCPR, a wsparcia udzielili radni Powiatu Jarosławskiego, Fundacja Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. H. i T. Zielińskich, firmy OTEMED, GEERA, „SAN Pajda”, Zakłady Mięsne „Sokołów”, SŁUCHMED, ELAMADEX II, UCHOMED, „Arkady”, DT Centrum oraz komornik sądowy Bogusław Mazur.

{gallery}2015_12_23_paczki{/gallery}