Piękno Powiatu Jarosławskiego 2016

• Piękno Powiatu Jarosławskiego 2016. Starosta Jarosławski zaprasza do udziału w konkursie fotograficzno-literackim „Piękno Powiatu Jarosławskiego”. Udział w nim mogą wziąć wszyscy. Organizatorzy przewidzieli dwie kategorie tematyczne: „Powiat jarosławski w obrazach” i „Powiat jarosławski w słowach” oraz trzy grupy wiekowe – uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz kategoria „otwarta”. Laureaci otrzymają nagrody, ale zwycięzcami będą wszyscy, którzy zechcą odkryć piękno naszego powiatu. Dzięki konkursowi chcemy utrwalić, to co w naszym powiecie najcenniejsze, najpiękniejsze, najbardziej oryginalne. Mogą to być zabytki, plenery, ciekawe zwyczaje, niepowtarzalne obrzędy lub życie codzienne. Nie ograniczamy Państwa wyobraźni – wspólnym mianownikiem jest Powiat Jarosławski. Konkurs potrwa do 10 czerwca 2016 roku. Jego rozstrzygnięcie planujemy w połowie września. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym Regulaminie.

Załączniki do pobrania

Regulaminplik w formacie .PDF (886 Pobrań)
Karta zgloszenia.pdfplik w formacie .PDF (504 Pobrań)
Karta zgloszenia.docxplik w formacie .DOCX (448 Pobrań)