Spotkanie z organizacjami pozarządowymi

• Spotkanie z organizacjami pozarządowymi. W środę, 13 stycznia, w sali parafialnej przy Kolegiacie Jarosławskiej odbyło się spotkanie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego z przedstawicielami organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Jarosławskiego. Obok Przewodniczącego PRDPP Korneliusza Polita i Wiceprzewodniczącego Mariusz Trojaka – Etatowego Członka Zarządu Powiatu Jarosławskiego, w spotkaniu wziął udział Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Jarosławiu Konrad Sawiński. W trakcie spotkania każdy z przedstawicieli mógł przedstawić siebie i swoją organizację, główne obszary jej działań, odniesione sukcesy oraz dotychczasowe źródła finansowania. Omówione zostały również główne założenia nowego konkursu grantowego, finansowanego z budżetu Powiatu Jarosławskiego, a dotyczącego przydzielania dotacji organizacjom pozarządowym na działania związane z kulturą, sportem i promocją powiatu.   Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem ze Stowarzyszeniem Muzyka Dawna w Jarosławiu.

{gallery}2016_01_14_ngo{/gallery}