Muzyczne wydarzenie roku

• Muzyczne wydarzenie roku. Cztery koncerty beethovenowskie, zagrane przez solistów XI Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” z towarzyszeniem Lwowskiej Narodowej Orkiestry AKADEMIA pod dyrekcją Igora Pylatyuka zabrzmiały 8 lutego w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Jarosławiu w ramach dorocznego cyklu „Starosta Jarosławski zaprasza”. Młodzi wirtuozi podbili serca publiczności, a największy aplauz zyskał występ jarosławianki, absolwentki tutejszej Szkoły Muzycznej, Aleksandry Czernieckiej. Atutem koncertu był również jego prowadzący, red. Jan Popis, który radiowym głosem, ze swadą i erudycją, opowiadał o Beethovenie i jego twórczości. Gościom za przybycie, solistom i orkiestrze za pełen wrażeń wieczór, a dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej Elżbiecie Dąbrowskiej za udostępnienie profesjonalnej sali koncertowej dziękował starosta Tadeusz Chrzan. Koncert transmitowała telewizja internetowa POD.24:

Koncert transmitowała telewizja internetowa POD.24:

{source}
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/od60iWj1jDo?list=PLNgxeDn9vKL8qtgY6rCnaPZ7j8KgNmd5Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
{/source}

{gallery}2016_02_09_koncert{/gallery}