Głosowanie potrwa do 26 listopada

• Głosowanie potrwa do 26 listopada. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu prosi o poparcie projektu, który bierze udział w konkursie WARTO BYĆ ZA! Stawką jest 50 tys. zł, które przeznaczy na modernizację, jedynego takiego, jak dotąd na Podkarpaciu, mieszkania treningowego. Głosować można do 26 listopada!Na jednym z osiedli mieszkaniowych w tzw. mieszkaniu treningowym pod okiem opiekunów członkowie Stowarzyszenia z upośledzeniem umysłowym uczą się samodzielności, odbywa się też tam opieka czasowa. W chwili obecnej trwa konkurs Kompanii Piwowarskiej, w którym o 50 tys. zł walczy wiele organizacji. W tym też jest jarosławskie Stowarzyszenie, które otrzymane pieniądze chce przeznaczyć na dostosowanie łazienki, w  tym mieszkaniu, dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Aby to się stało, projekt musi otrzymać jak największą liczbę głosów, gdyż od ich ilości uzależnione jest przyznanie dofinansowania. Poprzyjmy ich projekt! Głosować można w następujący sposob:na stronie internetowej akcji: WWW.warto.eu - konkurs projektów - pozycja nr 9 poprzez wysłanie SMS-a na numer 7169 o treści WARTO9, (koszt 1,22 zł) Fani facebooka również znajdą coś dla siebie na funpageu Kompanii Piwowarskiej. W specjalnie opracowanej aplikacji można oddać głos, który będzie doliczony do wybranego projektu - pozycja 9 Głosowanie potrwa do 26 listopada 2010 roku. Oddaj głos na ten projekt!

Poprzyjmy ich projekt!

Głosować można w następujący sposob:

• na stronie internetowej akcji: WWW.warto.eu - konkurs projektów - pozycja nr 9
  • poprzez wysłanie SMS-a na numer 7169 o treści WARTO9, (koszt 1,22 zł)
  • Fani facebooka również znajdą coś dla siebie na funpage'u Kompanii Piwowarskiej. W specjalnie opracowanej aplikacji można oddać głos, który będzie doliczony do wybranego projektu - pozycja 9

Głosowanie potrwa do 26 listopada 2010 roku.

Oddaj głos na ten projekt!