Wielkanocne wsparcie dla dzieci

• Wielkanocne wsparcie dla dzieci. Do końca tygodnia potrwa zorganizowana po raz 13 przez Publiczne Gimnazjum na 2 w Jarosławiu akcja charytatywna „Dzieci Dzieciom – Wielkanocny Dar Serca”. Akcja polega na zbiórce żywności trwałej i przyborów szkolnych dla najuboższych dzieci ze świetlic środowiskowych w Jarosławiu. Każdy, kto chce włączyć się w pomoc potrzebującym dzieciom może przekazać dary do jednej z placówek oświatowych, prowadzonych przez Gminę Miejską Jarosław. „Wielkanocny Dar Serca” honorowym patronatem objął m.in. Starosta Jarosławski.

„Wielkanocny Dar Serca” honorowym patronatem objął m.in. Starosta Jarosławski.

{gallery}2016_03_08_wielkanocny{/gallery}