Jubileuszowe konkursy

• Jubileuszowe konkursy. W ramach przypadającego w tym roku 1050-lecia Chrztu Polski, Starosta Jarosławski i Burmistrz Miasta Jarosławia we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną, Miejskim Ośrodkiem Kultury oraz Zespołem Szkół Plastycznych w Jarosławiu organizują konkursy związane z jubileuszem. Dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych przygotowano konkurs plastyczny „Początki państwa polskiego – 1050-lecie Chrztu Polski”, dla gimnazjalistów i uczniów szkól ponadgimnazjalnych także konkurs plastyczny – na plakat „Jubileusz Chrztu Polski – 966 – 2016” oraz konkurs multimedialny na kronikę „Z dziejów chrześcijaństwa w naszym regionie”. Termin nadsyłania prac na wszystkie konkursy upływa 31 maja br., a ich regulaminy znajdują się w załącznikach. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Załączniki do pobrania

Konkurs_plastyczny_-_przedszkola.pdfplik w formacie .PDF (337 Pobrań)
Konkurs_plastyczny_-_szkoly_podstawowe.pdfplik w formacie .PDF (317 Pobrań)