Zagłosuj na swój powiat!

• Zagłosuj na swój powiat!. Do 21 maja można głosować w konkursie na najlepszą stronę internetową jednostki samorządu terytorialnego Województwa Podkarpackiego. Konkurs jest organizowany równolegle z Podkarpacką Nagrodą Samorządową przez Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie” i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie. Strony internetowe samorządów oceniane są w dwóch etapach – przez profesjonalne jury oraz przez internautów. W ubiegłym roku strona www Starostwa Powiatowego w Jarosławiu w głosowaniu internautów została uznana za najlepszą ze stron prowadzonych przez powiaty Województwa Podkarpackiego. Głosy oddawać można na www.podkarpacie.media.pl. Zapraszamy do głosowania!

Głosy oddawać można na www.podkarpacie.media.pl.

Zapraszamy do głosowania!