Książka inna niż wszystkie

• Książka inna niż wszystkie. Starosta Jarosławski oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia  w Jarosławiu zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie „Książka inna niż wszystkie”. Konkurs polega na przygotowaniu  nagrania audio lub wideo recenzji wybranej książki.  Konkurs odbędzie się 13 kwietnia 2016 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. Prace konkursowe (nagrania) prosimy składać do 31 marca 2016 r. w siedzibie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Jarosławiu Os. Armii Krajowej 21, 37-500 Jarosław. Informacje o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu: (16) 627 12 60. Regulamin w załączeniu.

Załączniki do pobrania

REGULAMIN.pdfplik w formacie .PDF (269 Pobrań)