Wolni od dymu

• Wolni od dymu. Kampanię o szkodliwości palenia, w związku z wejściem w życie znowelizowanej ustawy o ochronie zdrowia, przygotował Główny Inspektorat Sanitarny. Jego partnerami w tym przedsięwzięciu są Word Lung Foundation i Bloomberg Philanthropies. Zapraszamy do obejrzenia specjalnie przygotowanego spotu. Będzie on także publikowany w mediach elektronicznych – krajowych, regionalnych i lokalnych.Wolni od dymu from Powiat Jarosławski on Vimeo.

Wolni od dymu from Powiat Jarosławski on Vimeo.