• INFORMACJA DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z USŁUG PUNKTU KONSULTACYJNEGO PRZEMYSKIEJ AGENCJI ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.. Uprzejmie informujemy, iż z dniem 26.01.2011 r. zmienia się miejsce udzielania w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu przez konsultantów PK Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. konsultacji dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej. Dyżury konsultanta  nie będą odbywać się w pokoju nr 103, II piętro, ale w pokoju nr 62, I piętro. Termin dyżurów pozostaje bez zmian, tj. 2. i 4. piątek miesiąca.

Termin dyżurów pozostaje bez zmian, tj. 2. i 4. piątek miesiąca.