Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

• Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. W zbliżający się weekend (20-21 stycznia) zapraszamy na XXIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Nad wydarzeniem patronat honorowy objął m.in. Starosta Jarosławski, Tadeusz Chrzan. 20 stycznia (sobota) o godz. 11.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu, rozpoczną się przesłuchania konkursowe. Z grona 42 solistów i zespołów jury wyłoni finalistów, którzy następnego dnia (w niedzielę) o godz. 16.00 wystąpią w galowym koncercie, również w MOK. Szczegóły na plakacie. Jeszcze raz zapraszamy.