Samorządowiec 20-lecia

• Samorządowiec 20-lecia. Związek Powiatów Polskich przyznał Tadeuszowi Chrzanowi tytuł Samorządowca 20-lecia oraz statuetkę "za szczególny wkład w rozwój lokalny, a także działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej". To kolejne tego typu, po tytule Najlepszego Starosty Podkarpacia kadencji 2014-2018, wyróżnienie.Związek Powiatów Polskich to ogólnopolskie stowarzyszenie powiatów mające za zadanie obronę ich wspólnych interesów. ZPP skupia obecnie 315 powiatów i miast na prawach powiatów. Prezesem największej organizacji tego typu w Polsce jest starosta bocheński, Ludwik Węgrzyn a w imieniu Zarządu stowarzyszenia wyróżnienia wręczył wiceprezes Robert Godek, starosta strzyżowski.