Współpraca psa z człowiekiem – wystawa psów rasowych…

• Współpraca psa z człowiekiem – wystawa psów rasowych…. W dniach 5-6 marca br. odbędą się warsztaty pod hasłem „Współpraca psa z człowiekiem we współczesnym społeczeństwie” połączone z XXXVII Krajową Wystawą Psów Rasowych. Patronat nad tym wydarzeniem objął m.in. Starosta Jarosławski Jerzy Batycki.Związek Kynologiczny w Polsce, oddział w Przemyślu jako organizator przewiduje tego dnia atrakcje dla uczestników w postaci rankingu” Dziecko i Pies” oraz wyboru „Najpiękniejszego Psa Wystawy”.