„Marsz Światła” spod Starostwa Powiatowego na jarosławski rynek

• „Marsz Światła” spod Starostwa Powiatowego na jarosławski rynek. Zapraszamy na tegoroczny „Marsz Światła". Ta uroczystość dziękczynna za życie i dzieło św. Jana Pawła II, gromadzi mieszkańców miasta i powiatu w rocznicę Jego śmierci. Marsz na czele z relikwiami Świętego wyruszy 2 kwietnia, o godz. 20.00, sprzed budynku Starostwa Powiatowego. Dalej ul. Jana Pawła II, Grunwaldzką i Grodzką na Rynek, gdzie lampiony i znicze zostaną ułożone przed Ratuszem w symboliczny napis „JP II". Tu również światełka przekazane przez samorządowców zostaną umieszczone na metalowym krzyżu. Procesji modlitewnej będzie przewodniczył bp Stanisław Jamrozek.