Narodowe Czytanie 2019. Mamy dla Was filmową niespodziankę!

• Narodowe Czytanie 2019. Mamy dla Was filmową niespodziankę!. Już 7 września kolejna edycja Narodowego Czytania pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej. Zapraszamy do obejrzenia premiery naszego spotu społecznego, zrealizowanego wspólnymi siłami Powiatu Jarosławskiego, Muzeum Kamienica Orsettich oraz grupy Teatralni.pl z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Film jest dostępny TUTAJ A na Narodowe Czytanie "na żywo" w Jarosławiu zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna, 7 września (sobota) do "Siwej Kurki" na godzinę 10.00. My tam będziemy, a Wy?

Film jest dostępny TUTAJ