Spotkanie autorskie z ks. Sławomirem Kostrzewą

• Spotkanie autorskie z ks. Sławomirem Kostrzewą. W imieniu organizatorów oraz patronów honorowych wśród których jest starosta jarosławski Tadeusz Chrzan zapraszamy na spotkanie autorskie z ks. Sławomirem Kostrzewą. To kulturoznawca i medioznawca z Poznania a tematem, którym będzie chciał zaprezentować jarosławskiej publiczności jest odpowiedź na pytanie "Jak przeciwdziałać seksualizacji i demoralizacji dzieci i młodzieży". Spotkanie odbędzie się 24 września 2019 r., o godz. 18.30, w auli Jarosławskiego Opactwa (I piętro).  Szczegóły na plakacie.