XIX Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie

  • Wydrukuj
  • Email
  • XIX Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie. Serdecznie zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do udziału w XIX Powiatowym Przeglądzie Piosenki Promującej Zdrowie pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego.     Celem przeglądu jest: - promocja zdrowia w piosence - wskazanie na twórczy i aktywny sposób spędzania wolnego czasu - kształtowanie umiejętności prezentowania własnej pracy (zdolności) - przygotowanie do pełnienia ról społecznych w dorosłym życiu - nawiązanie kontaktów rówieśniczych i przyjaźni.  Impreza organizowana jest w związku z obchodami 7 kwietnia Światowego Dnia Zdrowia, z okazji rocznicy powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. Każdego roku motyw przewodni Światowego Dnia Zdrowia poświęcony jest innej tematyce, która podkreśla priorytetowy obszar problemów w obszarze zdrowia publicznego na świecie. Adres organizatora: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna, ul. Grunwaldzka 7, 37-500 Jarosław, fax. (016) 621 25 18, e-mail: psse.jaroslaw@pis.gov.pl ; oswiatajaroslaw@gmail.com Informacja (tekst, załączniki): Renata Majkut-Lotycz, PSSE w Jarosławiu.

Serdecznie zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do udziału w XIX Powiatowym Przeglądzie Piosenki Promującej Zdrowie pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego.    

Celem przeglądu jest:

- promocja zdrowia w piosence

- wskazanie na twórczy i aktywny sposób spędzania wolnego czasu

- kształtowanie umiejętności prezentowania własnej pracy (zdolności)

- przygotowanie do pełnienia ról społecznych w dorosłym życiu

- nawiązanie kontaktów rówieśniczych i przyjaźni. 

Impreza organizowana jest w związku z obchodami 7 kwietnia Światowego Dnia Zdrowia, z okazji rocznicy powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. Każdego roku motyw przewodni Światowego Dnia Zdrowia poświęcony jest innej tematyce, która podkreśla priorytetowy obszar problemów w obszarze zdrowia publicznego na świecie.

Adres organizatora: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna, ul. Grunwaldzka 7, 37-500 Jarosław, fax. (016) 621 25 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja (tekst, załączniki): Renata Majkut-Lotycz, PSSE w Jarosławiu.

Załączniki do pobrania

KARTA ZGLOSZENIA.docplik w formacie .DOC (53 Pobrań)
ZALACZNIK NR 2 ZGODA.dotxplik w formacie .DOCX (60 Pobrań)
ZALACZNIK NR 3 ZGODA OSOBY PELNOLETNIEJ.docplik w formacie .DOC (50 Pobrań)