Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

• Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.. Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Strażaka, w dniu wspomnienia św. Floriana, proszę przyjąć wyrazy najwyższego uznania i podziękowań za służbę, którą strażacy – zawodowi i ochotnicy - pełnią na rzecz społeczności powiatu jarosławskiego. Od wielu lat straż pożarna szczyci się jednym z pierwszych miejsc w rankingu zawodów, które  Polacy obdarzają największym zaufaniem. Dzięki Waszej służbie i ofiarności – my mieszkańcy Ziemi Jarosławskiej możemy czuć się bezpieczniej. Wiemy, że w razie potrzeby, przyjdziecie nam z pomocą i dacie z siebie wszystko, by uratować nasze życie, zdrowie czy mienie. Wszystkim strażakom, z Komendy Powiatowej PSP w Jarosławiu, jak również druhnom i druhom z jednostek OSP, składam życzenia zdrowia, pomyślności i satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym. I niech Wasz patron, św. Florian, będzie z Wami, strzegąc Waszego życia i bezpieczeństwa. Starosta Jarosławski, Stanisław Kłopot.
Zdjęcie ilustracyjne. Pixabay/CCO Public Domain

Starosta Jarosławski, Stanisław Kłopot.