Motocyklowa pasja

• Motocyklowa pasja. Ostatni weekend upłynął w Radawie pod znakiem motocykli. W jubileuszowym zlocie wzięło udział około dwóch tysięcy miłośników dwóch kółek (czasami nawet więcej!) i potężnego silnika. Wśród organizatorów spotkania było także Starostwo Powiatowe w Jarosławiu.Zlot w Radawie to jedna z najstarszych tego rodzaju imprez w Polsce. W jego programie były m.in. pokazy akrobacji motocyklowych, przeciąganie liny, siłowanie się na rękę. Wystąpiły zespoły z Polski, Białorusi, Austrii, grające muzykę country, rockową i heavy-metalową. Motocykliści ustanawiali także rekord Polski w ilości osiągniętych decybeli.Motocykliści przyłączyli się też do pomocy poszkodowanym w tegorocznych powodziach.W akcji "Jeden motocykl = jeden zeszyt", zorganizowanej wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jarosławiu, obiecali kupić tyle podręczników i zeszytów dla najmłodszych powodzian, ile motocykli przybyło na zlot.
Plakat imprezyOstatni weekend upłynął w Radawie pod znakiem motocykli. W jubileuszowym zlocie wzięło udział około dwóch tysięcy miłośników dwóch kółek (czasami nawet więcej!) i potężnego silnika. Wśród organizatorów spotkania było także Starostwo Powiatowe w Jarosławiu.