Wolontariusze poszukiwani

• Wolontariusze poszukiwani. W związku z sytuacją epidemiczną, poszukuje się osób chętnych do pracy/wolontariatu, w przypadku wystąpienia eskalacji zakażenia koronawirusem w Domach Pomocy Społecznej w powiecie jarosławskim. Osoby chętne prosimy o kontakt do jednostki tworzącej listę osób, czyli Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu, tel. (16) 624 62 85 (telefon czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 - 15.00). Informacja: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu.

Informacja: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu.

Załączniki do pobrania

ogloszenie - poszukiwanie wolontariuszy.PDFplik w formacie .PDF (309 Pobrań)